I když mě vaření baví a ráda experimentuju, občas je potřeba vsadit na jistotu. A tyhle domácí nugetky jsou přesně ten recept, u kterého vím, že prostě vždycky bude mít úspěch. Klidně tady totiž přiznám, že nugetky z mekáče jsou nejen moje, ale i manželovo „guilty pleasure“. Jednou za čas si na ně moc rádi zajdeme a s chutí si na nich pochutnáme.
Vzhledem k tomu, že to už brzy ale nebude jen o nás dvou, řekla jsem si, že je na čase začít trénovat jídla, která mi pak hravě projdou i skrz mlsné dětské jazýčky. A jsem si skoro jistá, že až tyhle nugetky jednou naservíruju dětem, bude to jedno z mála jídel, které mi nehodí na hlavu a talíře zůstanou prázdné.

Abych se co nejvíc přiblížila té známé chuti z McDonald’s, sáhla jsem po mletém kuřecím mase. Právě to je ten trik, jak docílit té správné, homogenní a jemné konzistence, kterou děti (a přiznejme si, i my dospělí) na nugetkách tak milují.
Jak na nugetky bez smažení?
S ohledem na zdravější alternativu jsem se taky rozhodla vynechat klasické smažení v litru oleje. Místo toho jsem využila air fryer. A musím přiznat, že je to pro tenhle typ receptu naprostý game changer. Nugetky zůstanou krásně šťavnaté a těstíčko vytvoří pevnou krustu. Navíc vám odpadne ten nepříjemný zápach přepáleného tuku, kterému se i přes sebevýkonnější digestoř při smažení nevyhnete.
K nugetkám nesmí chybět sladkokyselá omáčka, která je podle mě naprostou nutností. Moje verze vychází z meruňkového džemu a octa, což zní možná zvláštně, ale věřte mi. Ten výsledek za to fakt stojí. Neříkám, že je to chuťově 1:1 k té z McDonald’s, ale má k ní fakt blízko. Navíc za cenu moc hezkého složení.
Samotná příprava celého jídla zabere jen pár minut. Než se nugetky udělají, stihnete ještě hezky v klidu poklidit linku nebo k nugetkám připravit jednoduchý salát.

Domácí nugetky se sladkokyselou omáčkou
Pomůcky
- 1 horkovzdušná fritéza
Ingredience
Na nugetky:
- 500 g mletého kuřecího nebo krůtího masa
- 1 lžička plnotučné hořčice
- 1 lžička krupicového cukru
- 1 lžička soli
- 1 lžička mletého pepře
- 1 lžička sušené cibule
- 1/2 lžičky mleté sladké papriky
- 1/2 lžičky kurkumy
Na obalení:
- 2 vejce
- 75 g hladké mouky
- 2 lžíce kukuřičného škrobu
- 3 lžíce strouhanky
- 1 lžička kypřicího prášku
- 1 lžička soli
- 1 lžička mletého pepře
- 2 lžičky sušené cibule
- ½ lžičky mleté sladké papriky
Na sladkokyselou omáčku:
- 150 g meruňkového džemu
- 60 ml vody
- 1 lžička plnotučné hořčice
- 1 lžíce třtinového cukru
- 3 lžíce vinného octa
- 1 lžička sójové omáčky
- 1 ½ lžičky kukuřičného škrobu
Postup
- Ve větší míse smíchejte mleté maso s hořčicí, cukrem, solí, pepřem, sušenou cibulí, paprikou a kurkumou. Dobře propracujte.
- Lehce si naolejujte ruce a poté z masové směsi tvořte nugetky, které skládejte na prkénko nebo na talíř. Jakmile máte všechny nugetky hotové, v ideálním případě je odložte na 20-30 minut do mrazáku.
- Mezitím, co nugetky v mrazáku odpočívají, si připravte sladkokyselou omáčku. Do rendlíku dejte džem, vodu, hořčici, ocet a sójovou omáčku. Promíchejte a přiveďte k mírnému varu.
- V malé mističce si rozmíchejte škrob s 1-2 lžičkami studené vody. Tuto směs pak vlijte do rendlíku k omáčce, promíchejte a vše společně povařte další 1-2 minuty. Poté omáčku přelijte do jakékoliv nádobky a nechte vychladnout.
- V jedné misce si připravte suchou směs na obalování. Smíchejte hladkou mouku, kukuřičný škrob, strouhanku, kypřicí prášek, sůl, pepř, cibuli a papriku. Ve druhé misce rozšlehejte vejce.
- Nugetky obalte nejdříve v suché směsi, poté v rozšlehaném vejci a nakonec je znovu pořádně obalte v suché směsi. Díky dvojitému obalení získají nugetky tu krásnou typickou krustičku.
- Nugetky do horkovzdušné fritézy naskládejte v jedné vrstvě tak, aby se nedotýkaly. Pečte na 200℃ přibližně 12 minut. V polovině času je otočte.
Vyzkoušeli jste tento recept?
Dejte mi vědět, jak vám chutnal! Můžete mi napsat komentář níže nebo mě označte @receptyodanicky na Instagramu a k fotce přidejte hashtag #receptyodanicky.
Za nás bohužel zklamání. I přes to že jsme je také (nemálo) postříkali olejem před pečením v horkovzdušce, chutnaly dost po mouce a celkově spíš takové karbanátky. I na pohled nevypadaly tak vábně, jako ty vaše. No, zkrátka nevím, kde se stala chyba, ale už určitě nebudeme dělat znovu. Za to nás nadchla alespoň omáčka, tu určitě ještě někdy uděláme 😊